Čierno-sivý batoh s USB portom My Valice SECRET Smart Bag

37.00 

.

Katalógové číslo: 1219848 Kategórie: , , ,

Žijete aktívnym životom a chcete k tomu prispôsobiť aj veci každodennej potreby? To bude batoh z kolekcie SECRET tým pravým pre vás.

Hodí sa do rušných miest. Môžete si s ním byť istí, že sa dovnútra len tak niekto opovážlivý nedostane. Batoh má totiž zapínanie z vonkajšej strany, ktorú pri používaní máte položenú na svojom chrbte. Tým zabraňujete neželanému preniknutiu dovnútra bez vášho vedomia.

Jeho veľkou výhodou je možnosť nabíjania mobilných zariadení. Stačí do špeciálneho vrecka vnútri vložiť vašu powerbanku a káblom ju cez vstavaný USB konektor pripojiť napríklad k mobilu alebo hudobnému prehrávaču. Už nebude hroziť, že by ste počas cestovania či výletu niekde v prírode boli bez energie. Nabíjať môžete za každej situácie.

Ide aj o vhodného parťáka do práce či na schôdzky v meste. Má dostatok miesta pre notebooky s uhlopriečkou až 15,6 “.

Batoh má veľa praktických priehradok a vreciek na všetky potrebnosti. Na ramenných popruhoch máte k dispozícii malé vrecko na zips, do ktorého sa zmestia kreditné karty a doklady. Praktické je aj vrecko na tej časti batoha, ktoré máte pri jeho používaní na chrbte. Vďaka nemu budete mať svoju peňaženku stále pod kontrolou.

Dizajnéri mysleli aj na vaše pohodlie. Preto zaistili, aby batoh mal ortopedické polstrované ramenné popruhy.

O značke:
Turecká značka My Valice založená roku 1998 v Istanbule ponúka rozmanitú škálu cestovných kufrov, tašiek a batohov. Ich hlavným krédom je tvoriť také kúsky, ktoré budú nielen dobre vyzerať, ale ktoré vám uľahčia cestovanie, nech už to bude kamkoľvek.
– Rozmery: 46 x 20 x 33 cm (dĺžka x výška x šírka)
– Hmotnosť: 850 g
– Materiál: 100% nepromokavá textília
– Špecifikácia: polstrované ramennými popruhmi, spevnené stehmi, batožinový popruh
– Starostlivosť: utierajte navlhčenou handričkou
– Zapínanie: na zips
– Miesto pre notebook : áno, až do uhlopriečky 15,6″
– Kapacita : Kapacita
– USB port: je súčasťou, samozrejme kábel ani powerbanka súčasťou nie sú

Rozmery

Značka: