Fuchsiový batoh pre mamičky s USB portom My Valice MOTHER STAR Baby Care Backpack

43.00 

.

Katalógové číslo: 1219916 Kategórie: , , ,

Patríte medzi aktívne mamičky, ktoré by s kočíkom najradšej objavili celý svet? Chce to aj zodpovedajúci batoh. Tento z kolekcie MOTHER STAR oceníte či už pri prechádzke alebo cestovaní.

V preklade názov kolekcie znamená “hviezdna mamička”, čo veríme, že rozhodne ste. Ale s týmto batohom budete ešte väčšia stálica.

Vďaka vstavanej prebaľovacej podložke sa mamička bez väčšej námahy postará o základné potreby bábätka. Batoh možno i zaháknuť ku kočíku, s ktorým si tak bude dobre rozumieť.

Vnútri aj z vonku ponúka dostatok úložných vreciek na zips. Dovnútra sa tak zmestí veľa hračiek, plienok a ďalších potrebných vecí. Praktické termo vrecko vo vonkajšej časti využijete na mlieko či desiatu.

Do batohu sa s ľahkosťou zmestí aj notebook, môžete tak s drobcom vyraziť za prácou do mesta na kávičku.

Jeho veľkou výhodou je možnosť nabíjania mobilných zariadení. Stačí do špeciálneho vrecka vnútri vložiť vašu POWERBANK a káblom ju cez vstavaný USB konektor pripojiť napríklad k mobilu alebo hudobnému prehrávaču. Už nebude hroziť, že by ste počas výletu bola bez energie. Tej rovnako vďaka úlohe mamičky nemáte na rozdávanie, tak si zaslúžite každého pomocníka navyše, ktorý vám uľahčí každodenný život.

Materiál batohu je nepremokavý, nečakaná prietrž mračien vás teda nerozhádže.

Dizajnéri mysleli nielen na pohodlie bábätiek, ale aj mamičiek. Vďaka čalúneným ramenným popruhom vám ani nebude pripadať, že by ste na svojom chrbte niesli nejakú záťaž. Šetrite sa ♥

O značke:
Turecká značka My Valice založená roku 1998 v Istanbule ponúka rozmanitú škálu cestovných kufrov, tašiek a batohov. Ich hlavným krédom je tvoriť také kúsky, ktoré budú nielen dobre vyzerať, ale ktoré vám uľahčia cestovanie, či už to bude kamkoľvek.
– Rozmery: 34 x 17 x 47 cm (dĺžka x výška x šírka)
– Hmotnosť: 700 g
– Materiál: 100% nepromokavá textília
– Špecifikácia: polstrované ramennými popruhmi, spevnené stehmi, batožinový popruh
– Starostlivosť: utierajte navlhčenou handričkou
– Zapínanie: na zips
– Kapacita : 28 – 35 litrov
– USB port: je súčasťou, samozrejme kábel ani powerbanka súčasťou nie sú
– Prebaľovacia podložka: je súčásťou
– Háčiky na zaháknutie na kočiarik: sú súčasťou

Rozmery

Značka: